Pie Butik Kurabiye İzmir Kurabiye Pasta
 
 
 
 
Yazan: Ayçin ERCAN Şehir: İzmir  
 
   Çocukları çok mutlu ettiniz, veliler de çocuklar da yılbaşı kurabiyelerinize bayıldılar.. Ellerinize sağlık, iyi günlerde görüşmek üzere , URLA'dan sevgilerle

Cevap : Çocuklar mutlu olunca biz de mutlu oluyoruz değil mi?Çok sevindim beğendiklerine.Nice yeni yıllara inşallah. Sevgiler.
 
 
 
 
Yazan: Ezgi Sahbaz Şehir: İzmir  
 
   Petek teyze eline sağlık pastayı çok beğendim...

Cevap : Ezgi'ciğim afiyet olsun.Sana nice sağlıklı yaşlar dilerim. Sevgiler.
 
 
 
 
Yazan: Şule Kama Şehir: İzmir  
 
   Petekciğim,bugün tattığım ve tadına doyamadığım kurabiyelerinden sonra sitendeki görüntülere bayıldım,oğlum yanımda ve şimdiden doğumgünü için süngerbob kurabiye siparişini hazırladı..tebrikler ve lezzet dolu kazançlar dilerim.

Cevap : Şule'ciğim çok teşekkür ederim.Sünger Bob çocukların en sevdiği kurabiyeler.Zevkle hazırlarım oğlunun doğum gününde. Sevgiler.
 
 
 
 
Yazan: Burcu Aksoy Şehir: İzmir  
 
   Çikolatalı fıstıklı pasta mı istesem çikolatalı vişneli pasta mı istesem bilemedim o kadar lezzetli ki...Ellerinize sağlık diyorum.Kızımın diş kurabiyelerini de herkes çok beğendi.Yeni siparişler için görüşmek üzere.

Cevap : Afiyet olsun Burcu'cuğum.Bahar için o minik dişleri yapmak ne keyifti anlatamam.İnci gibi dişleri olur inşallah. Sağlıklı olduğum sürece Bahar'ın her güzel gününde pasta ve kurabiye yapmayı çok isterim. Sevgiler.
 
 
 
 
Yazan: VALA CETİN Şehir: İzmir  
 
   merhaba Petek hanım, Sizi Tuna'nın diş kurabiyeleriyle tanıdık. Sonrasında kızımın diş kurabiyeleri, oğlumun doğum günü kurabiyeleri ve pastası derken biz sizin müdaviminiz olduk. Hepsi çok lezzetli ve muhteşem güzeldi inanın yemeye kıyamadık. Ellerinize sağlık. Sevgilerimle...

Cevap : Sevgili Vala, Arinna ve Arunas muhteşem çocuklar.Onlar için kurabiye ve pasta yapmak benim için zevkti.Ben de sizi tanıdığım için çok mutluyum. Sevgiler.
 
 
 
 
Yazan: Belgin Öze Şehir: İzmir  
 
   Canım,Yılbaşı kurabiyemi yedim lezzetide görüntüsü kadar muhteşemdi...ellerine sağlık

Cevap : Afiyet olsun Belgin'ciğim.Sevgiler.
 
 
 
 
Yazan: can günyel Şehir: İzmir  
 
   Petek teyze hepsi çok güzel görünüyor en kısa zamanda tadına bakmak için sabırsızlanıyorum....

Cevap : En kısa zamanda Sünger Bob kurabiyeleri yollayacağım sana. Sevgiler.
 
 
Toplam Kayıtlı Mesaj Sayısı: 82

// Sayfa Index (Gizle)
1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12

Yazan :
E-Posta :
Şehir :
Mesajınız :
( En Fazla 1000 Karakter )