Pie Butik Kurabiye İzmir Kurabiye Pasta
 
 
 
 
Yazan: Demet Onder Şehir: İzmir  
 
   Petek Hn diş kurabiyeleriniz muhteşem olmus hem lezzetli hem de hızlı servisiniz için tekrar tesekkurler..Goruntusu o kadar şeker ki yemeye kıyamayan saklamak ısteyenler bile oldu :::))) Herkese kurabiyelerinizi anlatıyorum Tekrar tesekkurler !

Cevap : Afiyet olsun.Demir'e sağlıklı dişler size de oğlunuzla keyifli bir ömür diliyorum. Tekrar görüşmek üzere. Sevgiler.
 
 
 
 
Yazan: Aşkın Tüzüner Şehir: İzmir  
 
   Petek hnm Ata doğum günü pastasını ve kurabiyeleri görünce bayıldı,mumları üflerken dayanamayıp pastayı yemeye başladı.Hem görüntü hem de lezzet olarak mükemmeldi.Ellerinize sağlık,bu mükemmel lezzetleri tekrar tatmak için ailecek sabısızlanıyoruz.

Cevap : Aşkın Bey çok sevindim beğendiğiniz için.Ata'ya nice yaşlar diliyorum.Afiyet olsun...
 
 
 
 
Yazan: mukadder bayır Şehir: İzmir  
 
   Petek'cim doğum günü pastam için çok teşekkür ederim.nefis.. yaratıcılığınız için denecek hiç bir şey bulamıyorum. bana çok uygun olmuş:)) bir gün boyunca seyrettik ve en sonunda yemeğe kıyabildik.eline sağlık....

Cevap : Afiyet olsun.Evet çanta şeklinde bir pasta en çok sana uygun olurdu.O kadar güzel çantaların var ki bir tane de ben eklemiş oldum!!!! Sevgiler...
 
 
 
 
Yazan: asu sevim Şehir: İzmir  
 
   Sizi internetten buldum ve gerçekten çok şanslıymışım.O kadar güzel diş buğdayı kurabiyeleriydi ki ben ve misafirlerim yemeğe kıyamadık.Tabii bu güzel kurabiyeleri tatmadan da olmazdı.Tadı ise çok lezizdi.Görüşmek üzere çok teşekkürler

Cevap : Eymen'in diş kurabiyelerini çok keyifle yaptım.Beğenmenize sevindim.Umarım inci gibi dişleri olur. Afiyet olsun... Sevgiler.
 
 
 
 
Yazan: SERAP PULAT Şehir: İzmir  
 
   Petekçiğim,Ulus'un ve Seray'ın kurabiyeleri nefisti,yemeye kıymakta çok zorlandık her zamanki gibi..Hatta Ulus basketbol figürlülerden birer tane hatıra olarak ayırdı.Ellerine sağlık canım..

Cevap : Ulus'a ve Seray'a nice yaşlar diliyorum.Sağlıkla yaşasınlar ve her doğum günlerinde benim kurabiyelerimden yesinler!!! Afiyet olsun. Sevgiler.
 
 
 
 
Yazan: Eda Öge Vardarlı Şehir: İzmir  
 
   Petekçim selam.Yıllar önce yapıp şubeye getirdiğin kurabiyeleri hatırlıyormusun.Tadı hala damağımda.Tarif almak için hepimiz sıraya dizilmiştik.Seni, sevdiğin bir işi yaparken tekrar görmek çok güzel. Bu muhteşem lezzetleri tatmak için ailecek sabırsızlanıyoruz.

Cevap : Eda'cığım en kısa zamanda yeni lezzetlerimi sana ulaştıracağım.Arkadaşlarımın bu güzel sözleri bana güç veriyor. Sevgilerimle.
 
 
 
 
Yazan: Ev-Ce Seval Günak Şehir: İzmir  
 
   Petekcim gercekten seni tebrik ediyorum harikasın .Bol kazancılar diliyorum

Cevap : Seval'ciğim çok teşekkür ederim.Ben de senin yemeklerini çok özlüyorum.Yazın bol bol görüşmek üzere. Sevgiler.
 
 
Toplam Kayıtlı Mesaj Sayısı: 82

// Sayfa Index (Gizle)
1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12

Yazan :
E-Posta :
Şehir :
Mesajınız :
( En Fazla 1000 Karakter )